a

Modern Tasarımlar

Tasarım projelerinde temel hedefi müşteri beklentilerini temel alarak en doğru konseptleri oluşturmaktır. Düzey Fuar bilgi birikimi ve tecrübesi ile modern modüler veya ahşap konseptler sunmaktadır. Alanında tecrübeli mimar ve tasarımcı kadrosu ile yenilikçi, dinamik ve etkin bir hizmet vermektedir.

Tasarımlarımızı İnceleyin
Profesyonel Uygulama

Profesyonel Uygulama

Stand tasarım, proje ve uygulama süreçlerinin tamamı kendi bünyemizde yer alana ofis ve atölyelerimizde gerçekleştirilmektedir. İstanbul merkez ofis ve atölyemizin yanı sıra Almanya Düsseldorf ofis ve atölyemizle tüm hizmetleri tek çatı altında sizlere sunmaktayız. Tecrübeli ve kalifiye kurum ekibimiz ile Avrupa standardlarında etkin bir hizmet vermekteyiz. Fuar stand imalat ve kurulum için gerekli olan tüm stand malzemelerinin imalatı, transfer edilmesi, kurulumu ve fuar sonrası söküm süreci profesyonelce yapılmaktadır. Tüm bu çalışmalarda sizlerin başarılı bir fuar geçirmesi hedeflenmektedir.

Zamanında hizmet.

Anahtar teslim standlar hem kiralık hem de satılık olarak uygulamaktadır. Stand tasarım ve uygulama projesinin her aşaması titizlikle takip edilmekte olup zamanında eksiksiz olarak müşteriye teslimi gerçekleştirlmektedir. İstenildiği durumda İstanbul veya Almanya depomuzda standların depolanması, transferi, görsellerin yeniden basımı ve uygulanması için gerekli tüm çalışmalar yapmaktadır.

Mağaza ve Showroom

Mağaza ve Showroom

Mağaza ve showroom projelerinde sizlere farklılık oluşturan mekanlar tasarlamaktayız. Standard veya özel imalat ürün teşhir ünitelerinin veya aksesuarlarının tasarlanması, imal edilmesi kendi ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Projenin hazırlanması ve yönetimi mimar ve iç mimarlarımız tarafından yapılmaktadır.

Uygulamalarımızı İnceleyin

Avrupa’nın her yerindeyiz.

Düzey Fuar, başta Almanya olmak üzere tüm Avrupa’da fuar stand tasarım ve uygulama hizmetini sunmaktadır. Avrupa’nın önde gelen fuar merkezlerinde bir çok projeyi hayata geçiren Düzey Fuar, eşzamanlı olarak farklı fuar merkezlerinde de hizmet vermektedir. Bu müşterilerimizin tek bir noktadan hizmet almasını sağlamaktadır.

Hangi fuarlardayız?

Paket ve Pavilyon Standlar

Almanya depomuzda yer alan malzeme ve ekipmanlarımız ile aynı anda 6m2 den 5000 m2 ye bireysel veya pavilyon stand projelerini hayata geçirebilmekteyiz.

Standları inceleyin
Mesaj gönder
Size nasıl yardımcı olabiliriz?