Pavilyon

Stand Tasarım

Pavilyon Stand Tasarımları: Geniş Alan, Yaratıcı Konseptler

Pavilyon Stand Tasarım ve Uygulama. Düzey Fuar farklı ülkelerden gelen müşterilerine fuarda ülkelerin ve birliklerin en iyi şekilde temsil edeceği projeleri tasarlamaktadır. Katılımcıların ihtiyaç duyduğu tüm materyal ve hizmetleri bünyesinde bulundurarak en iyi hizmeti vermektedir.

 

Pavilyon stand tasarımları, fuar alanında geniş bir alan sunarak yaratıcı konseptlerin hayata geçirilmesine olanak tanır. Bu standlar, şirketlerin ürün ve hizmetlerini etkileyici bir şekilde sergilemelerini sağlar. İşbirliğimiz boyunca pavilyon stand tasarımlarıyla çalışma fırsatı bulduk ve son derece etkilendik. Geniş alanı ve özgün konseptleriyle fuar katılımcılarının ilgisini çeken pavilyon standlar, etkileyici bir fuar deneyimi sunar.

a

Almanya ve Avrupa’da bir stand üreticisi mi arıyorsunuz?

Düzeyfuar, Düsseldorf’ta ve özellikle Almanya’da Hannover, Frankfurt, Düsseldorf, Münih, Berlin ve tüm Avrupa’da fuar standı tasarımı. Pavilyon stand tasarım, etkinlik ve showroom planlama ve üretim olarak en iyi hizmeti sunmaktadır.

Düsseldorf ve Köln en önemli fuar ve etkinlik merkezleridir. Fuar merkezlerine kolay erişim açısından etkin hizmet vermek çok önemlidir. Tasarım, en iyi talepleri yerine getirmek için iyi fikirlere sahip olmalıdır. Bu fikirler başarıya doğru atılmış önemli bir adımdır. Projeler, farklı pazarlar için etkili özel tasarımlar ile doğru hedeflere ulaşmaktadır. Avrupa’nın ortasındaki üretim ve depolama merkezi ile ülke ve birlikler için zamanında, doğru ve ekonomik stand çözümleri sunmaktadır.

Düzeyfuar, profesyonel fuar pavilyon standı tasarımı, üretimi ve inşaatı için size doğru ve zamanında hizmet sağlayacak şirkettir. 

Ülkelerin ve toplu ticaret merkezlerinin oluşturmuş olduğu fuar katılımları başta turizm ,endüstri, gıda, enerji, imalat ve tasarım sektörlerini yakından ilgilendirmektedir.

Ülke standlarında tasarım ve uygulamanın basit veya özel stand imalatlarında katılımcı sayısının maksimum seviyede tutulması. Ülke tanıtım ve bunun yanı sıra ticari işbirliğini sağlayacak mekanların kurumsal tanıtımlarıyla, ürün sergileme ve iş görüşmelerinin ortak bir mekanda yapılması hedeflenmektedir. Her bir katılımcı için yapılan tasarım ,görsel baskı, ürün sergileme podyumları, tv ve medya sistemleri ve aydınlatmayla desteklenerek kendilerini en iyi şekilde tanıtmaları sağlanmaktadır. Aynı çatı altında yer alan birçok firmanın. Ülke tanıtımı ve ticari anlatım için truss sistemler, ışıklı bannerlar, yönlendirme tabelaları, info destekler, ana fuaye alanındaki yönlendirmeler gibi stand tasarım uygulamasını etkileyen ve yerel imalat teknikleri, atölyelerin kullanılması, taşıma ve depolama faaliyetleri minimize edilerek yapılmaktadır.

Avrupa’da başta Almanya olmak üzere Fransa, İtalya, Belçika, İspanya, Hollanda, Avusturya, Polonya ülkelerindeki birçok şehirlerde hizmet verilmektedir. Orta Doğu’da Dubai başta olmak üzere Katar, Umman ve Suudi Arabistan’da birçok proje hayata geçirilmektedir.

Amerika, Rusya’da başta Moskova ve  İngiltere’de de çözümler sunulmaktadır.

İletişime Geç
Mesaj gönder
Size nasıl yardımcı olabiliriz?