Almanya’da

Düzey Fuar

Almanya’da fuara mı katılıyorsunuz?

“Düzey Fuar; Almanya’da fuar stand tasarımı ve uygulama konusunda güvenilir çözüm ortağınız.”

Fuarların Başkenti: Almanya

Almanya bir fuar merkezi olarak uluslararası fuarların organizasyonu ve yürütülmesi konusunda dünya ülkeleri arasında birinci sırada yer alıyor. Berlin, Hamburg, Münih, Köln, Frankfurt, Stuttgart, Düsseldorf ve Nürnberg başlıca fuar merkezleri arasındadır.

Düzey Fuar; 15 yıllık yurtdışı tecrübesiyle bu konuda firmanıza her türlü desteği vermekte ve özgün stand tasarımlarıyla firmanızı en iyi şekilde temsil etmek için çaba göstermektedir.

Almanya’da Hizmetlerimiz

a

Sizin için tasarlayalım

Fuar Standı başta olmak üzere showroom, mağaza, ürün teşhir üniteleri, kiosk tasarımları gibi bir çok konuda tecrübeye sahip olan Düzey Fuar, profesyonel tasarım ekibi ile müşterilerine kurumsal ve yenilikçi çözümler sunmaktadır. Çalışmalarında müşteri hedeflerini doğru algılayarak, amacına uygun imal edilebilir, uygulanabilir doğru projeleri üretmektedir. Profesyonel mimar ve iç mimar ekibi ile başta İstanbul, Düsseldorf, Köln, Amsterdam Hamburg, Frankfurt, Münih gibi Avrupanın birçok şehrinde kendi alanında birçok projeyi hayata geçirmiş ve müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

ONLINE TEKLİF
Mesaj gönder
Size nasıl yardımcı olabiliriz?