Her uzun yürüyüş bir adımla başlar. Aynı zamana biliyoruz ki neticelerin pek çoğu başlangıçların içinde gizlenmiştir.

Fuarcılık ve tanıtım hizmetleri dalında iyi niyetle, dürüstlükle ve güzel duygularla atmış olduğunuz bu adımın, yapmış olduğunuz bu başlangıcın önce sektörünüzde bölgesel lider bir şirket, daha sonrada küresel bir şirkete dönüşmesine olan inancımı belirtmekten mutluluk duyuyorum. Bu yolculuk esnasına mükemmelliğin temel kavramları olan sürdürülebilir bir gelecek için sorumluluk alma, işbirlikleri oluşturma, yenilikçilik ve değişimi yönetme, müşteriler için değer üretme, etkin süreç yönetimi, çalışanlarla birlikte başarma unsurlarını vizyoner, esin veren ve bütünsel liderlik anlayışınız ile yürütmenizi arzuluyoruz.

Öğrenen, gelişen, geliştiren bir kurum olmak anlamındaki çabalarınızı her zaman destekleyeceğimizi ifade etmek istiyoruz. Çözüm ortağımız olarak fuarcılık ve tanıtım hizmetlerimizi bugüne kadar olduğu kadar bundan böylede sizlerle birlikte en efektif olarak yürüteceğimize inancımız tamdır. İstikrar sürsün, ülkemiz, sektörümüz büyüsün, bizlerde hep birlikte büyüyelim.

Dünyanın Türk girişimcisinin alın ve akıl teriyle yoğurduğu, değerleriyle bezediği, hoşgörüyü, yardımlaşmayı, dayanışma gibi evrensel değerleri unutmayan, tüm dünyayı bir aile olarak kabul eden anlayışına olan hasretinin giderilmesine büyümenizle birlikte katkılarınızın artmasını ve başarılarınızın devamını diliyorum.

Oğuz Kağan dedemizin 600-700 lü yıllarda söylediği, ortaya koyduğu vizyon gibi “Gökyüzü kubbemiz, güneş bayrağımız, dünya vatanımız…”. gidecek çok yerimiz, yapacak çok işimiz var.Mevlam (cc) ihsan ettiği lütfunu, helal rızkınızıarttırsın. Yardımı eksik olmasın üzerinizden. Yolunuz açık, geleceğiniz aydınlık ve ışığınız bol olsun.

Recep Ali Topçu
Yönetim Kurulu Başkanı
Adell Armatür ve Vana Fabrikaları A.Ş.

Kaliteli, Titiz, Dakik ve Profesyonel kelimeleri Düzey Fuar’ı tanımlayacak sözlerden sadece bazıları olabilir.

Tasarım aşamasından standın teslimine kadar sürekli size destek veren, hazırladığı projeyi kusursuza yakın şekilde uygulayan, öncelikle kedilerinin beğendiği hiçbirşeyi müşterisine kabul ettirmeye çalışmayan, günün 24 saati ulaşabildiğiniz, yeni fikirlerinizi son saniyede dahi olsa dinleyip uygulayan, genç dinamik vede yaratıcı kadrosuyla çalışan Düzey Fuarcılık;

Yukarıda sıraladığım özelliklerden dolayı 2010 yılından itibaren firmamızın katıldığı tüm fuarlarda iş ve çözüm ortağı olmuş vede olacaktır.

Saygılarımla.

Kubilay ŞENYİĞİT
Firma Sahibi
ADK Mermer Madencilik San. Tic. Ltd. Şti.

Over the last 22 years, our company has taken part in large international expositions in Germany, Italy, France, Asia, and the USA. We have contracted with a variety of companies for planning and booth construction. Our recent experience with Duzey Fuar was the best experience we’ve ever had.

Duzey had the right professionals in the right place, in all phases – planning, preparation, and on site at the fair grounds. The booth was delivered early, with all details as according to agreement, with no hitches or surprises.

I would recommend Duzey Fuar to any exhibitor that wants a headache-free experience with a creative and solution-oriented team.

Leslie Riley
Managing Director
Polytropon Automation Systems

Chaque projet est une nouvelle aventure avec ses risques et ses surprises. Le partenariat entre Duzey fuar et No Limits pour le projet du pavillon Luxembourgeois à la foire internationale d’Izmir 2013 est le résultat d’une agréable entente. Duzey fuar a su tenir compte des contraintes de notre client et s’adapter aux différents changements. En plus de leur professionnalisme, nous avons pu rencontré une équipe dynamique et efficace. Nous avons commencé, je l’espère un partenariat sur le long terme et nous ne manquerons pas de refaire appelle à vos services dès que nous en aurons l’occasion. Merci à vous M Serin

Romain Soussan
Project Manager Design Department at No Limits sàrl – Luxembourg

Mesaj gönder
Size nasıl yardımcı olabiliriz?