Almanya’nın Merkezinde Stand Tasarım ve Uygulama Hizmetleri

Avrupa ticaret ve iş dünyasının önemli oyuncularından biri olan Almanya, dünya çapında prestijli fuar merkezleriyle öne çıkıyor. Özellikle Düsseldorf, Messe, Köln Messe, Frankfurt Messe, Hannover Messe, Berlin ve Münih gibi büyük fuar merkezleri inovasyonu teşvik ediyor ve sektörler arası etkileşimi artırarak uluslararası ticareti destekliyor. Düzey Fuar, Almanya’nın bu stratejik fuar merkezlerinde 15 yıllık tecrübesiyle hizmet vermenin gururunu yaşıyor.

Düzey Fuar, “Fuar Stand Tasarımı ve Uygulaması” konusunda uzman bir ekip olarak Almanya’nın Düsseldorf, Köln, Frankfurt, Hannover Messe, Nürnberg, Stuttgart, Hamburg, Münih gibi önde gelen fuar merkezlerinde müşterilerimize hem tasarım hem de imalat konusunda en üst seviyede hizmet vermektedir. Sektörlerin önde gelen markalarına özel çözümler sunarak fuardaki markaların etkisini maksimuma çıkarıyor. Düzen Fuar olarak kaliteli, sürekli ve güvenilir hizmetimiz sayesinde Almanya’daki fuar merkezlerinde müşterilerimizin başarısına katkıda bulunmaktadır.
Hizmetleri arasında, ister özel ahşap tasarım bir stand, ister maliyet verimliliği açısında modüler bir stand, ister çift katlı bir stand veya bir pavilyon standı olsun, katılımcıların çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için stand tasarımı, üretimi, inşaatı, nakliyesi, kurulumu ve demontajı yer almaktadır.
Düzey Fuar olarak Almanya’daki fuar merkezlerinde, fuarın başından sonuna kadar anahtar teslim yaklaşımı ile kaliteli, sürekli ve güvenilir hizmeti sayesinde müşterilerinin başarısına katkıda bulunmaktadır.

Almanya’da Fuarlarımız

REHACARE International – Uluslararası Fuar ve Kongre – Kendi Kararını Vererek Yaşam – (25.09 – 28.09.2024)

Rehacare, rehabilitasyon, önleme, bakım ve katılım konusunda dünyanın önde gelen uluslararası ticaret fuarlarından biridir. Yılda bir kez Düsseldorf'ta yapılıyor ve 30 yıllık uzmanlığa dayanıyor. Fuar, engelliler, hemşirelik bakımına ihtiyaç duyanlar, yaşlılar ve kronik hastalara yönelik bilgi ve iletişim platformudur.Dusseldorf, GermanyFuarın web sitesi için tıklayınız.

ALÜMİNYUM – Dünya Ticaret Fuarı ve Konferansı – (08.10 – 10.10.2024)

Düsseldorf'taki Alüminyum, alüminyum endüstrisi ve ana uygulama alanları için dünyanın en önemli ticaret fuarıdır. Her iki yılda bir düzenlenen fuar, alüminyum üreticilerinin, alüminyum işleyicilerinin, yarı mamul tedarikçilerinin, nihai ürünlerin ve yüzey işlemlerinin uluslararası buluşma noktasıdır.Dusseldorf, AlmanyaFuarın web sitesi için tıklayınız.

Frankfurter Buchmesse – Frankfurt Kitap Fuarı – (16.10 – 20.10.2024)

Frankfurt Kitap Fuarı, temsil edilen yayıncılık şirketlerinin sayısına göre dünyanın en büyük kitap ticaret fuarıdır. Ekim ortasındaki beş günlük yıllık etkinlik, Almanya'nın Frankfurt am Main kentindeki Frankfurt Ticaret Fuarı alanında düzenleniyor.Frankfurt'ta Ana Caddede, AlmanyaFuarın web sitesi için tıklayınız.

ORGATEC – Yeni çalışma vizyonları – (22.10 – 25.10.2024)

Orgatec, ofis ve mülklerin ekipman ve tefrişine yönelik önde gelen uluslararası ticaret fuarıdır. Fuar her iki yılda bir Köln'de gerçekleşiyor ve ofis ve ticari ekipman sektöründeki tüm operatörlerin makasçısı ve sürücüsü olarak kabul ediliyor.Cologne , AlmanyaFuarın web sitesi için tıklayınız.

ART KOLONYA – ULUSLARARASI SANAT FUARI – (07.11 – 10.11.2024)

Köln'de her yıl düzenlenen bir sanat fuarı olan ART COLOGNE, görsel sanatlar dünyasında önemli bir etkinliktir. 1967 yılında kurulan, türünün en eski fuarlarından biridir ve Avrupa'da ve yurtdışında sanat ticaretinin yeteneklerini gösteren bir vitrin görevi görmektedir.Cologne, AlmanyaFuarın web sitesi için tıklayınız.

MEDICA – COMPAMED Uluslararası Ticaret Fuarı ile Kongreli Dünya Tıp Forumu Uluslararası Ticaret Fuarı Tıbbi Teknoloji için Yüksek Teknoloji Çözümleri – (11.11 – 14.11.2024)

COMPAMED, kendisini tıbbi yan sanayi ve ürün geliştirme için merkezi bir platform olarak kurmuş uluslararası bir ticaret fuarıdır. Etkinlik, Messe Düsseldorf GmbH tarafından 1992 yılında başlatıldığından bu yana, tıp sektöründeki uzmanlar ve profesyoneller için vazgeçilmez bir buluşma noktasına dönüştü.Dusseldorf, AlmanyaFuarın web sitesi için tıklayınız.

Fi Avrupa – Gıda Bileşenleri Avrupa – (19.11 – 21.11.2024)

Food Ingredients Europe ticaret fuarı, kısaca Fi Europe, gıda katkı maddeleri alanında uluslararası bir uzmanlık etkinliğidir. Her yıl Avrupa'nın çeşitli yerlerinde düzenleniyor ve bölgesel ve küresel pazarlardan alıcıları uluslararası gıda ve içecek katkı maddeleri tedarikçileriyle bir araya getirme becerisiyle tanınıyor.Frankfurt'ta Ana Caddede, AlmanyaFuarın web sitesi

PMRExpo – Güvenli iletişim için ağ – (26.11 – 28.11.2024)

Güvenli iletişim konusunda Avrupa'nın önde gelen ticaret fuarı olan PMRExpo, profesyonel mobil radyo ve kontrol merkezi teknolojisi alanındaki uzmanlar için merkezi bir buluşma noktası olarak hizmet ediyor.Cologne, AlmanyaFuarın web sitesi için tıklayınız.

Ambiente – Lider Uluslararası Tüketim Ürünleri Fuarı – (07.02 – 11.02.2025)

"ambiente", Messe Frankfurt GmbH tarafından her yıl Frankfurt am Main'de düzenlenen, önde gelen uluslararası tüketim ürünleri fuarıdır. Ticari ziyaretçiler için özel bir platform olarak hizmet veren bu platform, küresel tüketim malları yelpazesine kapsamlı bir genel bakış sağlıyor.Frankfurt'ta Ana Caddede, AlmanyaFuarın web sitesi için tıklayınız.

XPONENTIAL Avrupa – Özerklik için Teknoloji Etkinliği – (18.02 – 20.02.2025)

XPONENTIAL, mürettebatsız sistemler ve robotik endüstrisindeki küresel liderlerin ve son kullanıcıların her yıl bir araya geldiği bir toplantıdır. Çapraz polenlemenin yeniliği teşvik ettiği inancı üzerine kurulmuş olup, farklı pazarlar ve alanlardaki uzmanlarla bağlantı kurma ve problem çözme fırsatları sunmaktadır.Dusseldorf, AlmanyaFuarın web sitesi için tıklayınız.

ISH – Dünyanın lider ticaret fuarı HVAC + Water – (17.03 – 21.03.2025)

ISH, banyo, bina, enerji, iklimlendirme teknolojisi ve yenilenebilir enerjiler alanında dünyanın önde gelen ticaret fuarıdır. Üreticilere ve perakendecilere bu alanda yeni yenilikler yapma olanağı sunan, sektörün önde gelen fuarı olup geniş bir izleyici kitlesine sahiptir.Frankfurt'ta Ana Caddede, AlmanyaFuarın web sitesi için tıklayınız.

IDS – Uluslararası Diş Fuarı – (25.03 – 29.03.2025)

IDS, her iki yılda bir Köln'de düzenlenen uluslararası bir diş hekimliği fuarıdır. Bu, önde gelen küresel ticaret fuarıdır ve aynı zamanda diş teknisyenliği zanaatı, dişçilik tüccarları ve dişçilik endüstrisi için bir endüstri etkinliğidir.Cologne, AlmanyaFuarın web sitesi için tıklayınız.

Filo! Sektörün buluşma noktası – (25.03 – 29.03.2025)

Düsseldorf'taki "Flotte! Der Branchentreff" etkinliği, Fleet Media GmbH tarafından her yıl düzenlenen otomotiv endüstrisinde önemli bir etkinliktir. Ticari araç filosu sektörünün tüm paydaşlarının buluşma noktası olarak hizmet veren bu platform, filolar, tedarikçiler ve hizmet sağlayıcılarla ilgili otomotiv sektörünün neredeyse tamamını bir araya getiriyor. Üreticilerin, ithalatçıların,

h+h kolonya – Uluslararası Yaratıcı El Sanatları + Hobi Malzemeleri Ticaret Fuarı – (25.03 – 29.03.2025)

"h+h kolonya", el sanatları ve hobiler konusunda uzmanlaşmış, uluslararası alanda lider bir ticaret fuarıdır. Merkezi bir platform görevi görerek tekstil tasarımındaki en son yeniliklere ve trendlere genel bir bakış sağlar. Her yıl ünlü Köln fuar merkezinde düzenlenen fuar, kapılarını yalnızca sektör profesyonellerine açıyor.Cologne, AlmanyaFuarın web

IFFA – Et ve Alternatif Proteinler Teknolojisi – (03.05 – 08.05.2025)

IFFA, Frankfurt'ta et endüstrisine yönelik uluslararası ticaret fuarıdır. Burada ziyaretçi, kesim ve işlemeden paketlemeye kadar tüm süreç aşamalarına ilişkin makine ve ekipmanlara ilişkin kapsamlı bir genel bakış elde edecek.Frankfurt'ta Ana Caddede, AlmanyaFuarın web sitesi için tıklayınız.

interzum – Mobilya Üretimi İç Mekan – (20.05 – 23.05.2025)

Interzum, kurulduğu 1959 yılından bu yana her iki yılda bir Köln Sergi Merkezi'nde düzenlenen, mobilya endüstrisi ve iç tasarım alanındaki tedarikçilere yönelik uluslararası bir ticaret fuarıdır.Köln, AlmanyaFuarın web sitesi için tıklayınız.

polisMOBILITY – (20.05 – 23.05.2025)

polisMOBILITY fuarı ve konferansı, mobilitenin ve kentsel yaşamın geleceğine bütünsel bir sistem yaklaşımı getiren bir etkinliktir.Cologne, AlmanyaFuarın web sitesi için tıklayınız.

spoga+gafa – Bahçe ticaret fuarı – (22.06 – 24.06.2025)

Dünyanın en büyük bahçe ve barbekü fuarı, bahçe yaşam tarzı sektöründen firmaları ve dünyanın her yerinden gelen ticari ziyaretçileri Almanya'nın Köln kentinde bir araya getiriyor.Cologne, GermanyFuarın web sitesi için tıklayınız.

EUROBIKE – Uluslararası Bisiklet Ticaret Fuarı – (25.06 – 29.06.2025)

EUROBIKE, 1991 yılında kurulan ve her yıl düzenlenen bisiklet endüstrisine yönelik uluslararası bir ticaret fuarıdır. EUROBIKE adı, fuarın Avrupa odağını ve bisiklet pazarındaki uzmanlığını vurgulayan "Avrupa Bisiklet Pazarı" anlamına geliyor.Frankfurt'ta Ana Caddede, AlmanyaFuarın web sitesi için tıklayınız.

Mesaj gönder
Size nasıl yardımcı olabiliriz?