Avrupa’da Biz

Avrupa’da Biz

Düzey Fuar başta Almanya olmak üzere tüm Avrupa’da fuar stand tasarım ve uygulama hizmetini sunmaktadır. Avrupa’nın önde gelen fuar merkezlerinde birçok projeyi hayata geçiren Düzey Fuar, eşzamanlı olarak farklı fuar merkezlerinde de hizmet vermektedir. Bu müşterilerimizin tek bir noktadan hizmet almasını sağlamaktadır.

 

Fuar merkezlerini tanımak ve tüm detaylara hakim olmak müşterilerimize çok büyük avantajlar sağlamaktadır. Önemli fuar merkezleri arasında olan Düsseldorf Messe, Frankfurt Messe, Hannover Messe, Köln Messe, Nümberg, Münih, Berlin, Amsterdam, Paris, Barcelona, Madrid, Bürüksel, Milano, Bologna gibi birçok şehirde stand tasarım ve kurulumu yapmaktadır.

 

Modüler system, ahşap stand, paket stand, dijital baskı, taşıma ve depolama gibi bir çok hizmeti vermektedir. Almanya Solingen deposu ile 2008 yılından beri Avrupanın birçok yerinde stand yapımcısı olarak görev almıştır.
Düzey Fuar, Avrupa genelinde festivallerde stand, sergileme üniteleri, baskı giydirme, ses ve görüntü sistemleri, mobilya sağlama ve kiralama konusunda güvenilir adrestir.

Avrupa’nın

her yerindeyiz

Düzey Fuar başta Almanya olmak üzere tüm Avrupa’da fuar stand tasarım ve uygulama hizmetini sunmaktadır. Avrupa’nın önde gelen fuar merkezlerinde birçok projeyi hayata geçiren Düzey Fuar, eşzamanlı olarak farklı fuar merkezlerinde de hizmet vermektedir. Bu müşterilerimizin tek bir noktadan hizmet almasını sağlamaktadır. 

Bireysel

Standlar

Tasarım merkezimizdeki profesyonel tasarımcılar tarafından hazırlanan ahşap veya modüler projeler zamanında eksiksiz olarak imal edilip kurulmaktadır. Stand yapımında kullanılan tüm malzeme ve ekipmanlar Almanya merkezli depomuzdan sağlanmaktadır.

Paket

Stand

Fuar alanlarındaki temel standlar hızlı, güvenilir ve kolay kurulumla ihtiyaca yönelik olarak yapılmaktadır. Bu standların mobilya ve aksesuar ihtiyaçları sağlanmaktadır. 

Pavilyon

Standlar

Bir topluluk (Aynı sektör, ülke v.b) için özel olarak tasarlanmış fuar stand projelerini profesyonel ekibimizle uygulamaktayız.

Taşıma

ve Depolama

Müşterilerimizin standlarını Avrupa fuar merkezleri arasındaki nakliyesi ve depolama hizmetleri profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. 

Mobilya ve

Aksesuar Kiralama

Fuar standlarında ihtiyaç duyulan tüm mobilyalar ve tamamlayıcı aksesuarlar firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Fuar Merkezleri ile

Diyalog

Avrupa da fuara katılacak firmaların uyması gereken kuralların (standardların) fuar öncesi ve süresince takip edilmesi gerekmektedir. Düzey Fuar, müşterilerini bu konularda bilgilendirmekte ve işlemler konusunda danışmanlık yapmaktadır. 

Danışmanlık

Hizmeti

Avrupa’da yapılmakta olan fuar ve benzeri tüm organizasyonlarda müşterilerimize stand hizmeti vermenin yanı sıra; fuarların seçimi, yer kiralama, fuar merkezinden alınacak hizmetler (Truss kiralama, hostes v.b) konusunda danışmanlık yapılmaktadır.

Tüm ihtiyaçlarınız tek yerde

a

Sizin için tasarlayalım

Fuar Standı başta olmak üzere showroom, mağaza, ürün teşhir üniteleri, kiosk tasarımları gibi bir çok konuda tecrübeye sahip olan Düzey Fuar, profesyonel tasarım ekibi ile müşterilerine kurumsal ve yenilikçi çözümler sunmaktadır. Çalışmalarında müşteri hedeflerini doğru algılayarak, amacına uygun imal edilebilir, uygulanabilir doğru projeleri üretmektedir. Profesyonel mimar ve iç mimar ekibi ile başta İstanbul, Düsseldorf, Köln, Amsterdam Hamburg, Frankfurt, Münih gibi Avrupanın birçok şehrinde kendi alanında birçok projeyi hayata geçirmiş ve müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

ONLINE TEKLİF
Mesaj gönder
Size nasıl yardımcı olabiliriz?