Hangi fuarlardayız

İstanbul Jewelry Show Fuarı (19-22 Mart 2020)

İstanbul Jewelry Show Mart 2020    50. İstanbul Uluslararası Mücevherat, Saat ve Malzemeleri Fuarı Takılar, Taşlar, Saatler Hediyelik Eşyalar, İlgili Yan Sanayi Fuarı Her Türlü Metalden Mamül Takılar, Sentetik Taşlar, İnciler, Saatler, Değerli Hediyelik Eşyalar, İlgili  Makine, Ekipman, Dekorasyon, Yazılım, Aksesuar   Fuarın web sitesi için tıklayınız.

İstanbul Hırdavat Fuarı (12-15 Mart 2020)

4.Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı 2020 Hırdavat Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı Hırdavat-Nalburiye Ürünleri, Aletleri, Makineleri, Aksesuarları Fuarı Fuarın web sitesi için tıklayınız.

Win Eurasia Fuarı (12-15 Mart 2020)

Win Eurasia 2020 Otomasyon, Hidrolik, Elektronik, Sac İşleme, Kaynak, İç lojistik Otomasyon, Hidrolik, Pnömatik, Elektrik ve Elektronik Teknolojileri, Birleştirme, Kaynak ve Metal Kesme Şekillendirme, Sac ve Yüzey İşleme, Digital Dönüşüm Fuarın web sitesi için tıklayınız.

Unicera Fuarı (05-08 Mart 2020)

UNICERA Seramik Banyo Mutfak Fuarı Seramik , Banyo, Mutfak Ekipmanları Seramik, Granit, Mozaik, Vitrifiye, Armatür, Banyo ve Mutfak Mobilyası, Seramik Hammadde, Seramik Makinası  Fuarın web sitesi için tıklayınız.

Beauty Eurasia Fuarı (05-08 Mart 2020)

Güzellik&Bakım 202032. Güzellik ve Bakım, Profesyonel Kozmetik ve Saç, Spa&Wellness Ürün ve Ekipmanları Fuarı Güzellik ve Bakım,Saç,Kozmetik,Spa&Wellness ve Parfümeri Fuarı Profesyonel Cilt Bakımı Kozmetik Cihazları ve Ürünleri, Profesyonel Manikür ve Pedikür Cihazları, Profesyonel Saç Ürünleri, Kuaför Ekipmanları, Spa&Welness Ürün ve Ekipmanları  Fuarın web sitesi için tıklayınız.

Pencere Fuarı (04-07 Mart 2020)

Avrasya Pencere  2020 21.Uluslararası Pencere, Panjur, Cephe Sistemleri Aksesuarları, Profil Teknolojileri ve Makineleri, Yalıtım Malzemeleri, Hammadde ve Tamamlayıcı Ürünler FuarıAlüminyum Profil, Cephe Sistemleri ve Aksesuarları Özel BölümüGölgelendirme, Koruma ve Kapatma Sistemleri Özel Bölümü Fuarın web sitesi için tıklayınız.

İplik Fuarı (27-29 Şubat 2020)

17.Uluslararası  İstanbul İplik Fuarı 2020 Pamuk, Elastan,Yün, Viskon, Akrilik, Fantezi, Polyester, İpek, Polipropilen, Polyamid, Naylon, Keten, Rejenere, Organik, Tekstüre, Teknik İplikler, Elyaf, Bobin, Masuralar Fuarın web sitesi için tıklayınız.

Fastener Fuarı (27-29 Şubat 2020)

5.Uluslararası Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Teknolojisi Fuarı Endüstriyel Bağlantı Elemanları,İnşaat Tespit Elemanları, Montaj ve Kurulum Sistemleri, Bağlantı Üretim Teknolojileri, Depolama, Dağıtım ve Fabrika Donanımları, Medya, Kurumlar, Servisler Fuarın web sitesi için tıklayınız.

Avrasya Boat Show Fuarı (21 Şubat-01 Mart 2020)

Tekne Aksesuarları ve Yapım Malzemeleri, Sürat ve Gezi Tekneleri, Motor Yat ve Güç Ekipmanları, Tekne ve Yatlar, Marinalar ve Su Sporları için Donanımlar ve Aksesuarlar Fuarın web sitesi için tıklayınız.

İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı (19-23 Şubat 2020)

İstanbul Kırtasiye - Ofis 4. Uluslararası Okul, Kırtasiye, Kağıt, Ofis Malzemeleri, Oyuncak FuarıKırtasiye ve Kağıt Ürünleri, Okul ve Ofis Malzemeleri, Oyuncaklar Fuarın web sitesi için tıklayınız.

Emitt Fuarı (30 Ocak – 02 Şubat 2020)

EMITT 2020 24.Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat FuarıTurizm Seyahat Acenteleri, Oteller,  Rent a Car Şirketleri, Turizm Büroları, Turizm Bakanlıkları, Bölgesel Turizm Tanıtma Ofisleri Fuarın web sitesi için tıklayınız.

Paperworld Fuarı (25-28 Ocak 2020)

Office Technology, Software, Presentation Technology, Telecommunication, Office Furnishing, Stationery, School Supplies, Advertising Materials, Printers, Multimedia, Hobby Articles, Amateur Handicraft Articles, Office Communication, Office Organization, Design for Paper and Packaging, Imaging, Paper, Writing Instruments, printer cartridges, Office Equipment, Office Supplies, Gifts, Greeting Cards, Paper Products, School

Aquanale Fuarı (05-08 Kasım 2019)

Sport Centre Construction, Sport Centre Equipment, Swimming Pool Installations, Swimming Pool Equipment and Accessories, Saunas, Leisure Facilities, Cleaning Technology, Maintenance, Play-ground Equipment, Wellness, Construction Planning, Solaria, Studio Equipment, Services Click here for the fair website.

The Big 5 Show Fuarı (02-05 Kasım 2019)

Dubai International Convention & Exhibition Centre - Dubai World Trade CentreDubai, United Arab EmiratesUnder the name THE BIG 5 SHOW the largest trade fair for construction will be held in the Middle East emirate Dubai. It´s a meeting place for building and civil engineering professionals