Legrand Ahşap Stand Tasarımı

Düzey Fuar Stand Tasarım ve Uygulamalarında Ahşap Stand sistemi kullanılmıştır. Fuar, konferans, sergi, tanıtım ve diğer organizasyonlarda Türkiye ve dünyanın herhangi bir noktasında profesyonel hizmet anlayışı ile tam bir çözüm ve servis sunmaktadır.  Türkiye ve Almanya merkezli Fuar Stand Tasarım ve Uygulama hizmetlerinde  Ahşap Stand sisteminin avantajı Düzey Fuar’a ait özgün tasarımı uluslararası fuar ve kongre organizasyonlarına sunduğumuz fonksiyonel ve estetik stand modeli olmasıdır. Fuar stand projesinin kurulumu Avrupa standartlarında, tecrübeli ve kalifiye personel tarafından yapılmaktadır. Fuar organizasyonlarında ihtiyacınız olan en iyi fuar stand tasarım ve uygulamalarını sizlere sunar. Profesyonel mimar ve mühendis kadrosu ile özgün sistem fuar stand tasarım ve uygulamalarını gerçekleştirmekte olup tecrübeli ekibi ile imalat ve uygulamaları tam zamanında proje teslimi yapmaktadır. Tüm Fuar Stand Tasarım ve Uygulama projelerimiz için tıklayınız. Bizi daha yakından tanımanız için Sosyal Medya hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Daha fazla blog yazısı okumak ister misiniz ? Lütfen sitemizdeki blog’u ziyaret edin. Ayrıca web sitemizdeki ilham veren tasarımları incelediniz mi ? Lütfen tıklayın. Düzey Fuar Hakkında: Düzey Fuar  Türkiye ve Almanya‘da üretim tesisleri bulunan, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya başta olmak üzere Avrupa kıtasında fuar standı tasarım, üretim, montaj ve depolama hizmeti sunan global bir hizmet şirketidir. Almanya Fuar Standı konusunda konusunda  cep depolar ile müşterilerine hizmet verir. Düzey Fuar  Web Sitesi için tıklayınız.Fuar, konferans, sergi, tanıtım ve diğer organizasyonlarda Türkiye ve dünyanın herhangi bir noktasında profesyonel hizmet anlayışı ile tam bir çözüm ve servis sunmaktadır. Fuar organizasyonlarında ihtiyacınız olan en iyi stand tasarım ve uygulamalarını ister kiralama isterse satılık olarak siz müşterilerimize sunmaktadır. Profesyonel mimar ve mühendis kadrosu ile özgün ve/veya sistem stand tasarım ve projelendirmelerini gerçekleştirmekte olup tecrübeli ekibi ile imalat ve uygulamaları tam zamanında yapmaktadır. Avrupada başta Almanya olmak üzere, Fransa, İtalya, Belçika, Hollanda, İspanya, Türkiye, Polonya ve İngiltere’de ürün teşhir üniteleri imalatı transfer edilmekte ve yerinde montajı ekibimiz tarafından kurulabilmektedir. İstendiği taktirde imalatı yapılan üniteler paketlenerek adrese gönderilebilmektedir.

Fuar

A Fuarı - İstanbul

Tags
Ahşap Fuar Stand Tasarımı, Almanya Fuar Standı, Almanya Stand Tasarımı, Avrupa Fuar Stand Tasarımı, custom exhibition stand, Exhibition Fair Stand, Exhibition Stand in Germany, Fuar Stand Tasarım ve Uygulama, Fuar Stand Tasarımcısı, Fuar Standı Üretimi, Global Exhibition Stand, Moduler Exhibition Stand, Modüler Fuar Stand Tasarımı, Stand in Germany, Yurtdışı Fuar Stand
Mesaj gönder
Size nasıl yardımcı olabiliriz?