Outdoor

Exhibition 

Outdoor Exhibitions: Creative Experiences Amidst Nature

Düzey Fair store in Istanbul and Germany and offers customers with efficient service workshop in Turkey and in Europe. It provides storage and logistics services for the stands that will be reinstalled with the product and / or according to customer demands.

 

Outdoor exhibitions are events held amidst nature, offering creative experiences to attendees. These exhibitions provide participants with the opportunity to showcase their products and services in a unique atmosphere. Throughout our collaboration, we had the chance to participate in outdoor exhibitions, experiencing innovative and impressive moments amidst nature. Outdoor exhibitions offer participants a different perspective, providing an unforgettable event experience.

a

Almanya ve Avrupa’da bir stand üreticisi mi arıyorsunuz?

Düzeyfuar, Düsseldorf’ta ve özellikle Almanya’da Hannover, Frankfurt, Düsseldorf, Münih, Berlin’de fuar standı tasarımı, etkinlik tasarımı ve showroom tasarımı ve uygulaması için planlama, tasarım ve üretim olarak en iyi hizmeti sunmaktadır.

Düsseldorf ve Köln en önemli Alman sergi ve etkinlik merkezleridir. Fuar merkezlerine kolay erişim açısından etkin hizmet vermek çok önemlidir. Tasarım, en iyi talepleri yerine getirmek için iyi fikirlere sahip olmalıdır. Bu fikirler başarıya doğru atılmış önemli bir adımdır. Projeler, farklı pazarlar için etkili özel tasarımlar ile doğru hedeflere ulaşmaktadır. Avrupa’nın ortasındaki üretim ve depolama merkezi ile zamanında, doğru ve ekonomik çözümler sunulmaktadır.

Düzeyfuar, profesyonel fuar standı tasarımı, üretimi ve inşaatı için size doğru ve zamanında hizmet sağlayacak şirkettir.

İletişime Geç
Open chat
Size nasıl yardımcı olabiliriz?