Turkcoat & Paintistanbul 2022 8. Uluslararası Boya ve Hammaddeleri, Yapı Kimyasalları, Yapıştırıcı ve Hammaddeleri, Laboratuar ve Üretim Ekipmanları Kongre ve Fuarı (17-19 Mart 2022)

Boya Sanayicileri Derneği (BOSAD)  ve  Artkim Fuarcılık, Aralık 2014’te, Turkcoat Coatings Show Eurasia ve Paintistanbul’un 2016 yılından itibaren tek bir etkinlikte birleşeceğini duyurdu. “Birliğin Gücü” mottosuyla yola çıkan Paintistanbul & Turkcoat, ilk organiasyondan bugüne kadar, Türkiye’nin ve Avrasya’nın en kapsamlı Boya ve Kaplama Sanayi Platformu’nu oluşturmaktadır.

Dünyanın dört bir yanından lider firmaları bir araya getirerek önemli iş bağlantılarının kurulmasına öncülük eden “Uluslararası Boya, Boya Hammaddeleri, Yapı Kimyasalları ve Yapıştırıcılar Hammaddeleri, Laboratuvar ve Üretim Ekipmanları Fuarı” Paintistanbul & Turkcoat’un kapıları, 17-19 Mart 2022 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezinde açılacak. 

Paintistanbul & Turkcoat 2022’de  gerçekleşecek olan verimli konferans programıyla  katılımcılar yeni ürünlerini ve yeni teknolojilerini sunma fırsatını elde edeceklerdir.

İstanbul Fuar Merkezi

Fuarın web sitesi için tıklayınız.

Mesaj gönder
Size nasıl yardımcı olabiliriz?