Powder Tech – Toz, Granür ve Dökme Hammaddeleri İşleme Teknoloji ve Makineleri Fuarı 2020 (15-18 Ekim 2020)

CNR EXPO İstanbul Fuar Merkezi

Toz, granül ve dökme hammaddelerin üretim ve işleme süreçleri alanlarında faaliyet gösteren yerli ve yabancı firmalar 15-18 Ekim 2020 tarihleri arasında, sektörün tek ihtisas fuarı Powder Tech’de bir araya gelecek.

Tepe Fuarcılık tarafından düzenlenen Powder Tech – Toz, Granür ve Dökme Hammaddeleri İşleme Teknoloji ve Makineleri Fuarı, 582 milyon nüfusa sahip Asya, Avrupa ve Orta Doğu’dan sektör alıcıları için en önemli tedarik merkezi olacak. Global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan fuar, eşsiz lokasyonu ve kolay ulaşılabilirliği ile de sektörün cazibe merkezi haline gelecek.

Powder Tech toz, granül, dökme malzeme, sıvıdan kaliteli ürünler üretme ve hammadde işleme süreçlerinin içerisinde yer alan boyut küçültme, eleme, karıştırma, taşıma, ölçme, tartma, dozajlama veya granül haline getirmenin yanı sıra tüm yeniliklere bünyesinde yer vererek sektörün en büyük iş geliştirme platformu olacak.

Hammadde üretim ve dağıtım süreçlerinin tek çatı altında toplanacağı fuar, camdan yapı malzemelerine, kâğıttan ilaca, kimyasaldan gıdaya kadar çeşitli endüstriler için benzersiz bir genel bakış açısı sunacak.

Fuarın web sitesi için tıklayınız.

Mesaj gönder
Size nasıl yardımcı olabiliriz?