IDEX Istanbul 17. Uluslararası İstanbul Ağız-Diş Sağlığı Cihaz ve Malzemeleri Fuarı 2020 (10-13 Eylül 2020)

CNR EXPO İstanbul Fuar Merkezi

Ağız ve diş sağlığı alanında tek uluslararası fuar olan IDEX Istanbul Fuarı, 10-13 Eylül 2020 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde 17. kez düzenlenecek. Fuarda, Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Bağımsız Devletler Topluluğu, Balkan Ülkeleri’nin de aralarında bulunduğu 80 ülkeden gelecek alım heyetleri ağırlanacak. Fuara yerli ve yabancı 30 binin üzerinde profesyonel alıcı gelecek.
Geçtiğimiz yıl 2 bin 337’si yabancı, olmak üzere 22 bin 496 sektör profesyoneline ev sahipliği yapan fuarda 150 milyon dolarlık ticaret hacmi gerçekleşti. İngiltere, Kore, Brezilya, Tayvan, Pakistan ve Çin gibi ülkelerden gelen ülke pavyonlarına da ev sahipliği yapan fuar, bu yıl 35 bin metrekarede 1000’in üzerinde markanın katılımı ile gerçekleşecek.
Uluslararası alanda da ilgiyle takip edilen fuarı, dünyanın birçok ülkesinden gelecek kuruluş temsilcilerinin yanısıra Türkiye’nin birçok ilinden, diş hekimliği fakülteleri, ağız ve diş sağlığı merkezleri, diş klinikleri ve diş hekimliği odalarını temsilen öğretim görevlileri ve hastane yöneticilerinden oluşan çok sayıda sektör profesyoneli ziyaret edecek.

Fuarın web sitesi için tıklayınız.

Mesaj gönder
Size nasıl yardımcı olabiliriz?