+90 212 876 26 76
duzey@duzeyfuar.com
Bülten almak istiyorum.

Avrupa'da Biz

AVRUPA'NIN HER YERİNDEYİZ

AVRUPA'NIN HER YERİNDEYİZ

Düzey Fuar başta Almanya olmak üzere tüm Avrupa'da fuar stand tasarım ve uygulama hizmetini sunmaktadır. Avrupa'nın önde gelen fuar merkezlerinde birçok projeyi hayata geçiren Düzey Fuar, eşzamanlı olarak farklı fuar merkezlerinde de hizmet vermektedir. Bu müşterilerimizin tek bir noktadan hizmet almasını sağlamaktadır.

BİREYSEL STANDLAR

BİREYSEL STANDLAR

Tasarım merkezimizdeki profesyonel tasarımcılar tarafından hazırlanan ahşap veya modüler projeler zamanında eksiksiz olarak imal edilip kurulmaktadır. Stand yapımında kullanılan tüm malzeme ve ekipmanlar Almanya merkezli depomuzdan sağlanmaktadır.

PAKET STAND

PAKET STAND

Fuar alanlarındaki temel standlar hızlı, güvenilir ve kolay kurulumla ihtiyaca yönelik olarak yapılmaktadır. Bu standların mobilya ve aksesuar ihtiyaçları sağlanmaktadır.

PAVİLYON STANDLAR

PAVİLYON STANDLAR

Bir topluluk (Aynı sektör, ülke v.b) için özel olarak tasarlanmış fuar stand projelerini profesyonel ekibimizle uygulamaktayız.

TAŞIMA VE DEPOLAMA

TAŞIMA VE DEPOLAMA

Müşterilerimizin standlarını Avrupa fuar merkezleri arasındaki nakliyesi ve depolama hizmetleri profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

MOBİLYA VE AKSESUAR KİRALAMA

MOBİLYA VE AKSESUAR KİRALAMA

Fuar standlarında ihtiyaç duyulan tüm mobilyalar ve tamamlayıcı aksesuarlar firmamız tarafından sağlanmaktadır.

FUAR MERKEZLERİ İLE DİYALOG

FUAR MERKEZLERİ İLE DİYALOG

Avrupa da fuara katılacak firmaların uyması gereken kuralların (standardların) fuar öncesi ve süresince takip edilmesi gerekmektedir. Düzey Fuar, müşterilerini bu konularda bilgilendirmekte ve işlemler konusunda danışmanlık yapmaktadır.

DANIŞMANLIK HİZMETİ

DANIŞMANLIK HİZMETİ

Avrupa'da yapılmakta olan fuar ve benzeri tüm organizasyonlarda müşterilerimize stand hizmeti vermenin yanı sıra; fuarların seçimi, yer kiralama, fuar merkezinden alınacak hizmetler (Truss kiralama, hostes v.b) konusunda danışmanlık yapılmaktadır.